چاپ و بسته بندی مواد غذایی

 چاپ و بسته بندی مواد غذایی چیلیپ

مدت زمان مطالعه: ۲ دقیقه   |   نویسنده: حامد قربانی

همه انسان ها در خرید وسایل زندگی خود دقت لازم را انجام می دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشند. این حساسیت در انتخاب، به مراتب در خرید مواد غذایی مورد نیاز نیز چندین برابر می شود. هیچ یک از مشتریان، مواد غذایی که به صورت غیر مناسب بستبندی شده باشد را خریداری نمیکنند چون کیفیت طراحی، چاپ و بسته بندی مواد غذایی را به کیفیت محصول و اعتبار شرکت تولید کننده نسبت می دهند. در واقع اگر بخواهیم به عبارت دیگر بگوییم چاپ و بسته بندی مواد غذایی یکی از معیارهای اصلی انتخاب محصول شما برای خرید است که میتواند باعث اعتبار برند شما باشد. از طرفی هر چقدر طراحی، چاپ و بسته بندی مواد غذایی یک شرکت جذاب تر باشد و ایجاد احساس اعتبار کند موفق تر خواهد بود و در نهایت منجر به فروش بیشتر و کسب سود بیشتر برای آن شرکت خواهد بود.

در هنگام خرید احساسات حرف اول را میزند!

از بحث اعتبار و اعتماد مشتریان که بگذریم، بر طبق آمارها، احساسات افراد در لحظه خرید بسیار بیشتر از منطق حکم فرماست. جذابیت و خلاقیت در طراحی، چاپ و بسته بندی مواد غذایی بر احساسات هنگام خریدتاثیر مستقیم می گذارد  و در واقع یک نوع تبلیغات موثر به شمار می رود. در چاپ و بسته بندی مواد غذایی عوامل مختلفی مانند جذابیت طراحی، کیفیت چاپ، استفاده از رنگ های متناسب با نوع محصول و عوامل دیگری از این دست تاثیر مستقیم دارند.

وجود خلاقیت و جذابیت کافی نیست!

نکته دیگری که در چاپ و بسته بندی مواد غذایی بسیار حائز اهمیت است رعایت اصول بهداشتی (به دلیل تاثیر مستقیم بر سلامتی) و استفاده از متریال و رنگ های درجه ۱ و با کیفیت است. در زیر چندین نمونه از چاپ وبسته بندی موادغذایی طراحی شده توسط تیم چیلیپ را مشاهده میکنید:

چاپ و بسته بندی مواد غذاییچاپ و بسته بندی مواد غذاییچاپ و بسته بندی مواد غذاییچاپ و بسته بندی مواد غذایی

جهت مشاهده نمونه کارهای چاپ وبسته بندی بر روی لینک مقابل کلیک کنید>>> نمونه کارهای چاپ بسته و جعبه مواد غذایی

واحد چاپ و بسته بندی مواد غذایی چیلیپ

واحد چاپ و بسته بندی مواد غذایی چیلیپ با دارا بودن تیم طراحی حرفه ای، دستگاه های چاپ پیشرفته و استفاده از متریال و رنگ های درجه ۱ و استاندارد، همکاری با شرکت هایی همچون نوشین، کوهسار، ورنا، تکنار و نیوا را در کارنامه خود دارا می باشد. شما می توانید جهت مشاوره (رایگان)، استعلام قیمت طراحی، چاپ و بسته بندی مواد غذایی تولیدی خود با کارشناسان چیلیپ تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۷۷۶۵۳۳۸۵

آدرس: تهران، ظهیرالاسلام، کوچه درویش، پلاک ۱۸، واحد ۱۸

_____________

چاپ وبسته بندی ویکی پدیا

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *