قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای

قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای با چاپ طلاکوب

مدت زمان مطالعه: ۳ دقیقه   |   نویسنده: حامد قربانی

پوشه پارچه ای دکمه دار از جمله ابزارهای تبلیغاتی پرکاربرد در مراسمات، سمینارها، کنفرانس‌ها، جشن‌‌ها و… می‌باشد. معمولا افراد از پوشه های دکمه‌ دار پارچه ای جهت حمل اسناد، مدارک و اوراق استفاده می‌کنند. یکی از دلایل اصلی استفاده از پوشه تبلیغاتی پارچه ای، بسیار مناسب بودن قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای نسبت به ماندگاری و دوام آن است. از مزایای دیگر علاوه بر مناسب بودن قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای می‌توان به شکیل بودن و کیفیت بیشتر آنها نسبت به پوشه دکمه دار پلاستیکی اشاره کرد.

همچنین چاپ بر روی انواع پوشه های پارچه ای تبلیغاتی به دو صورت سیلک و طلاکوب انجام می‌پذیرد که واحد چاپ چیلیپ مفتخر است که برای اولین بار در ایران چاپ طلاکوب را بر روی پوشه پارچه ای با قیمتی کاملا مناسب انجام دهد. اختلاف قیمت اندک پوشه های دکمه دار پارچه ای با چاپ طلاکوب و چاپ سیلک به دلیل استفاده از متریال متفاوت و تفاوت در کیفیت چاپ می باشد.

جهت مشاهده نمونه کار پوشه پارچه ای کلیک کنید>>> نمونه کارهای پوشه پارچه ای دکمه دار

پوشه دکمه دار محیط زیست

پوشه دکمه دار پارچه ای دوست دار محیط زیست

بر طبق تحقیقات پژوهشگران مواد نایلونی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ سال طول می کشد تا تجزیه شده و به محیط زیست بازگردد. به عبارت دیگر یعنی هنوز اولین پلاستیکی که توسط بشر تولید شده هنوز به صورت کامل در طبیعت تجزیه نشده است. در  بسیاری از کشورها هم استفاده از نایلون یا ممنوع شده و یا تدابیر جدی در کاهش چشم گیر استفاده نایلون و محصولات نایلونی اندیشیده شده است. در این شرایط یکی از بهترین راه حل ها با توجه به استفاده زیاد، استفاده از پوشه های دکمه دار پارچه ای به جای پوشه های دکمه دار نایلونی ست.

قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای با چاپ طلاکوب و چاپ سیلک

یکی از مزیت های سفارش پوشه تبلیغاتی دکمه دار در چیلیپ ارائه پوشه های پارچه ای در ۳ سایز و در دو تیراژ ۵۰۰ تایی و ۱۰۰۰ تایی می باشد. لیست قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای در تیراژ ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تایی در دو چاپ طلاکوب و سیلک در زیر آمده است. لازم به ذکر است در این واحد هزینه طراحی و هزینه کلیشه رایگان می باشد.

لیست قیمت پوشه دکمه دار پارچه ای با چاپ طلاکوب

سایز / تیراژ500 تایی1000 تایی
34x26 سانتی متر (A4)950 تومان900 تومان

جهت مشاوره و استعلام قیمت و سفارش با کارشناسان چیلیپ تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۶۵۳۳۸۵

_________________________

پلاستیک و آلودگی محیط زیست

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *