چاپ سررسید 97 ( چاپ سالنامه 97 ) | چاپ سررسید اختصاصی و عمومی

چاپ سررسید ۹۷ ( چاپ سالنامه ۹۷ ) نشر سپند | چاپ سررسید اختصاصی و عمومی

نویسنده: حامد قربانی

گروه تولیدی نشر سپند با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی چاپ سررسید اختصاصی، تقویم ، هدایای تبلیغاتی و … در حال ارائه خدمات به مشتریان گرانقدر خود می باشد. هم اکنون این واحد تجاری با پرسنلی کارآزموده و متخصص و تجربیات ۲۰ ساله خود و همچنین دستگاه های پیشرفته و مجهز خود توانسته است رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند. امسال نیز خط تولید ویژه چاپ سررسید ۹۷ ( چاپ سالنامه ۹۷ ) با ایده ها، طرح ها و جلدهای جدید و با کیفیت سررسید ۱۳۹۷ را به دو صورت چاپ سررسید اختصاصی و عمومی انجام می شود.

چاپ سررسید 97 ( چاپ سالنامه 97 ) | چاپ سررسید اختصاصی و عمومی

از ویژگی هایی که در قیمت چاپ سررسید ۹۷ ( چاپ سالنامه ۹۷ ) تاثیرگذار است، نوع صحافی، جنس جلد، نوع چاپ ( که آیا چاپ سررسید اختصاصی ست و یا عمومی ) و عواملی از این دست می باشد. نوع صحافی در مجتمع تولیدی گروه نشر سپند (با نام تجاری چیلیپ) به صورت ته دوخت با کیفیت ارائه می شود. همچنین اگر بخواهیم از جنس های جلد مورد استفاده در چاپ سررسید ۹۷ (چاپ سالنامه ۹۷) را نام ببریم می توانیم به چرم های پوست ماری، پیتون، کروکدیل ، ترنس و … و جنس های دیگری از جمله جین، کتان، هارمونی و … اشاره کنیم.

جهت مشاهده نمونه های بیشتر سررسید های ۹۷ نشر سپند بر روی لینک مقابل کلیک کنید: فروشگاه سررسید ۹۷

نشر سپند: یکی از مزایای رقابتی چاپ سررسید ۹۷ (چاپ سالنامه ۹۷) توسط گروه صنعتی نشر سپند بسیار مناسب بودن قیمت چاپ سررسید ۹۷ نسبت به کیفیت آن می باشد. بزرگترین نشانه کیفیت ما رضایت و وفاداری حداکثری مشتریان ماست. در زیر چند نمونه از گواهینامه های بین المللی نشر سپند را مشاهده می نمایید:

جهت مشاهده سررسید های ۹۷ نشر سپند بر روی لینک مقابل کلیک کنید: فروشگاه سررسید ۹۷

همچنین می توانید جهت مشاوره، دریافت تخفیف ویژه و خرید با کارشناسان چیلیپ تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۶۵۳۳۸۵

    یک نظر

  1. سلام ، لطفا لیست قیمتتون رو هم قرار بدید…

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *