آژانس خلاقیت و طراحی گرافیک

آژانس خلاقیت و طراحی گرافیک چیلیپ

مدت زمان مطالعه: ۳ دقیقه   |   نویسنده: حامد قربانی

 

بدون شک نقش تبلیغات در زندگی روزمره خود را نمی‌توانیم نادیده بگیریم. بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلویزیونی و شبکه‌های ماهواره‌ای، پوستر، تراکت، تبلیغات محیطی مترو و انواع و اقسام دیگر تبلیغات که مشاهده آنها بخشی از زندگی روزمره ما شده‌است.

اما با وجود این حجم زیاد از تبلیغات چه کاری باید انجام دهیم که تبلیغات ما نیز در بین این همه تبلیغ دیده شود؟! با ما همراه باشید تا با هم به بررسی نحوه بیشتر دیده شدن تبلیغات ما و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر و فروش بیشتر بپردازیم.

خلاقیت در طراحی گرافیک نقطه پرش به سمت موفقیت

در تمامی انواع تبلیغاتی که به آنها اشاره کردیم، حرف اول را طراحی گرافیک می‌زند. اگر نگاهی به سطح تبلیغات در کشورهای اروپایی بیندازیم یک تفاوت اصلی میان طراحی گرافیک در تبلیغات داخل و خارج از کشوروجود دارد و آن هم سطح خلاقیت در طراحی گرافیک آنهاست.

شاید گاها تصاویر پوسترها و بیلبوردهای شرکت های بزرگی همچون کوکا کولا، پپسی، نایک و … را دیده باشید که به خوبی توانسته اند با خلاقیت در طراحی گرافیک ابزارهای تبیلغاتی خود مورد توجه بسیاری از طرفداران و مشتریان جدید قرار گرفته‌اند. بدون شک نقطه ای که در آن بتوانیم در بین این ازدحام تبلیغاتی مورد توجه و پسند مخاطبان هدف قرار بگیریم، نقطه پرش ما به سمت موفقیت خواهد بود.

جهت باردید از واحد چاپ و بسته بندی چیلیپ بر روی لینک مقابل کلیک کنید:>>> چاپ و بسته بندی چیلیپ

در زیر چند نمونه از خلاقیت در طراحی گرافیک شرکت‌های بزرگ را خواهیم دید:

آژانس خلاقیت و طراحی گرافیکآژانس خلاقیت و طراحی گرافیکآژانس خلاقیت و طراحی گرافیکآژانس خلاقیت و طراحی گرافیکآژانس خلاقیت و طراحی گرافیک

مزایای خلاقیت در طراحی گرافیک

مفهوم عبارت طرح گرافیکی وسعت بسیار زیادی دارد که شامل فضای آنلاین و دیجیتال مانند وبسایت، تیزرهای تلویزیونی، بنرهای دیجیتالی و … و فضای تبلیغات آفلاین شبیه بیلبوردها، ست اداری، کاتالوگ و بروشور و… می‌باشد. از مزایای وجود خلاقیت در طراحی گرافیک به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

۱_ در ذهن مخاطبین خود ماندگار شوید:

احساسات هر کسی با دیدن یک حرکت خلاقانه و وجود خلاقیت در هر زمینه‌ای برانگیخته و باعث ماندگاری در ذهن مخاطب می‌شود. یکی از روش‌های تبلیغاتی مدرن شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی، طراحی گرافیک جذاب و خلاقانه برای جامعه هدف، تاثیر بر روی احساسات و ماندگار کردن برند در ذهن مشتریان است.

۲_ بازاریابی گرم را در نظر بگیرید:

بازاریابی گرم یا اصطلاحا دهان به دهان به سبک بازاریابی اطلاق می‌شود که مشتریان شما، برند شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی و تبلیغ می‌کنند که به تبع تاثیری چند برابری بر روی آنها خواهد داشت. وجود شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند تلگرام و اینستاگرام، ارتباط افراد با یکدیگر را بیشتر کرده و کمک بسیار زیادی به این سبک بازاریابی کرده‌است. یک طراحی گرافیک توام با خلاقیت و جذابیت می‌تواندعلاوه بر توجه مخاطبین هدف شما آنها را به تبلیغ کنندگان غیرمستقیم شما تبدیل کند. اشتراک گذاری یک طرح گرافیکی خلاقانه در شبکه‌های اجتماعی با سرعت بسیار بالایی رشد خواهد کرد.

۳_ بیشتر بفروشید، بیشتر سود کنید:

با توجه به موارد بالا خلاقیت در یک طراحی گرافیک با سرعت بالا دیده می‌شود و به صورت بازاریابی گرم پخش می‌شود. این کار طبیعتا باعث جذب مشتریان جدید و ماندگاری در ذهن می‌شود که همین امر باعث فروش بیشتر و سود بیشتر می‌شود.

آژانس خلاقیت چیلیپ

آژانس خلاقیت و طراحی گرافیک چیلیپ با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق و همکاری با شرکت‌های مختلفی همچون بانک صادرات ایران، شرکت نفت ایرانول، شرکت کاچیران، بلور و شیشه کاوه، شرکت نفت بهران، فست فود زنجیره‌ای چیتر چیکن و… آماده ارائه خدمات طراحی گرافیک به صورت جذاب و توام با خلاقیت به تمامی شرکت‌ها، ارگان‌ها و مجموعه‌ها می‌باشد.

جهت مشاوره و سفارش با کارشناسان چیلیپ تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۶۵۳۳۸۵

_________________

دیزاین گرافیکی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *