طراحی اپلیکیشن موبایل | نرم افزار موبایل

۶ مزیت طراحی اپلیکیشن موبایل ( نرم افزار موبایل ) – قست اول

نویسنده: حامد قربانی

پیرو مطلب “طراحی سایت و اپلیکیشنهای موبایل ” اکنون به لزوم طراحی اپلیکیشن های موبایل برای شرکت ها می پردازیم:

خاطرات بیشتر کاربران در استفاده از گوشی های نسل قدیم مانند نوکیا در استفاده از بازی های آن مانند Snake یا همان مار است. پیشرفت تکنولوژی به حدی با شتاب پیش رفت که در طی فقط چند سال گوشی های ساده و نسل قدیم جای خود را به گوشی های نسل جدید و گوشی های هوشمند داده اند. در این تحولات صنعت و بازار تجارت نیز غافل نماند و از این تکنولوژی به نفع خود یاری جست. با رونق گرفتن و فراگیر شدن طراحی اپلیکیشن موبایل ( نرم افزار موبایل ) و بازی های مختلف برای گوشی های هوشمند شرکت ها و سازمان ها نیز به فکر طراحی اپلیکیشن موبایل ( نرم افزار موبایل ) به صورت اختصاصی خودشان افتادند. از نمونه طراحی اپلیکیشن موبایل یا همان نرم افزار موبایل موفق در ایران می توان به اپ های اسنپ، الوپیک، آپ، دیجی کالا و … دیگر نام برد.

در این مطلب به ۶ مزیت طراحی اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل اختصاصی شرکت ها می پردازیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل | نرم افزار موبایلمزیت های طراحی اپلیکیشن موبایل ( نرم افزار موبایل )

۱٫تمایل کاربران برای استفاده از اپ به جای وب سایت:
به دلیل کاربری آسان تر، امکانات بیشتر موبایل مانند دوربین به عنوان اسکنر QR-CODE، استفاده از امکان دسترسی آفلاین و دیگر ویژگی ها، طراحی اپلیکیشن موبایل ( نرم افزار موبایل ) محبوبیت بیشتری نسبت به سایت دارد ولی این به مفهوم جایگزینی نرم افزارهای موبایل به جای طراحی وب سایت نیست بلکه به مفهوم مکمل بودن این دو در کنار یکدیگر است.

۲٫ ورود به بازار های جدید و افزایش مشتریان:

استفاده زیاد از گوشی تلفن همراه و در ارتباط بودن افراد با یکدیگر باعث شده است که اگر طراحی اپلیکیشن موبایل یا همان نرم افزار موبایل به صورت حرفه ای و کاربر پسند باشد باعث فراگیر شدن این نرم افزار ها و معرفی افراد به یکدیگر می شود که باعث پخش شبکه ای آن شده و باعث ایجاد یک بازار جدید و مشتریان جدید می شود.

…………………………………………………………………………….

جهت مشاهده قسمت دوم این مطلب بر روی لینک مقابل کلیک کنید: ۶ مزیت ساخت اپ موبایل – قسمت دوم

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *