ساخت اپلیکیشن موبایل | ساخت اپلیکیشن تجاری

۶ مزیت ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) – قسمت دوم

نویسنده: حامد قربانی

در قسمت اول این مطلب که با عنوان طراحی اپلیکیشن موبایل  مطرح شد ابتدا به تاریخچه ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) و دو مزیت ساخت اپلیکیشن موبایل برای سازمان ها و ارگان ها و همچنین ساخت اپلیکیشن تجاری برای فروشگاه ها مورد بررسی قرار گرفت. حال میخواهیم به ۴ دلیل دیگر این امر بپردازیم و ببینیم از دیگر مزیت های ساخت اپلیکیشن موبایل یا همان ساخت اپلیکیشن تجاری برای فروشگاه ها و شرکت ها چیست؟

۳٫ سهولت در خرید مشتریان:

بر طبق تحقیقات انجام شده مشتریان در لحظه خرید از هیجان احساسی بهره می برند و در لحظه بیشترین اعتمادی که به یک برند پیدا می کنند همان برندی ست که بیشتر در معرض دیدشان بوده است و یا آن را بیشتر دیده اند. در هنگام ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) اختصاصی شما یک لوگو طراحی می شود. حال فرض کنید هر روز اسم شما هر روز در جلوی چشم مخاطبین اپلیکیشن شماست. این امر کمک شایانی در زمانیکه مخاطبین شما قصد خرید محصولی شبیه به محصولات شما را دارند می کند و اپلیکیشن شما می تواند اولین انتخاب و راحت ترین انتخاب مشتریان شما باشد.

 

ساخت اپلیکیشن موبایل | ساخت اپلیکیشن تجاریبرند سازی، افزایش سود و وفاداری مشتریان قبلی با ساخت اپلیکیشن موبایل و یا ساخت اپلیکیشن تجاری 

۴٫افزایش فروش و سود ایجاد شده با ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) شما:

همانطور که گفته شد ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) شما اگر به صورت حرفه ای انجام شده باشد باعث پخش شدن به صورت شبکه ای و دهان به دهان شده و باعث ورود به بازار جدید می شود. همچنین با توجه به ایجاد سهولت در خرید مشتریان باعث خرید بیشتر آنها از شما می شود که نتیجه این امر فروش بیشتر محصولات و یا خدمات شما و کسب سود بیشتر شما می شود.

۵٫ وفاداری مشتریان قبلی و یافتن مشتریان جدید:

کاربران بیش از ۶۰ درصد از آنلاین بودنشان از طریق موبایل است. آمارها در حوزه تبلیغات ثابت کرده اند که مشتریان به فروشگاه هایی که اپلیکیشن دارند دید و حس بهتری دارند. ساخت اپلیکیشن موبایل و یا همان ساخت اپلیکیشن تجاری شما باعث ایجاد حس اعتماد بیشتر مشتریان قبلی و وفاداری بیشتر آنها به شما خواهد شد. همچنین می تواند باعث یافتن و جذب مشتریان جدید می شود.

۶٫ برندسازی:

ساخت اپلیکیشن موبایل ( ساخت اپلیکیشن تجاری ) با تمام مواردی که در بالا گفته شد باعث برندسازی و ماندگاری نام و نشان شما در ذهن مخاطبان می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *