ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی

۱۰ نکته طلایی ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی موثر- قسمت اول

نویسنده: حامد قربانی

می توان گفت امروزه بازدهی ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی دیگر رنگ و بوی سابق خود را ندارد. در گذشته ای نه چندان دور ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی یکی از تضمینی ترین روش های بازگشت سرمایه از طریق تبلیغات بود. اما امروزه مشکلات زیادی بر سر راه این ابزار تبلیغاتی قرار گرفته است که با هم چند نکته از آنها را بررسی می کنیم:

  • افزایش چشم گیر وسایل ارتباطی: با پیشرفت تکنولوژی و رشد چشم گیر استفاده از وسایل ارتباطی مختلف شبیه تلفن همراه هوشمند، تبلت ها، کنسول های بازی و … توجه اعضای خانواده به آگهی تلویزیون کاهش بسیاری داشته است به طوریکه به طور میانگین تنها یک درصد اعضای خانواده به آن توجه دارند.
  • بمباران تبلیغاتی: به تبع با گسترش وسایل ارتباطی زمینه مناسبی برای تبلیغات شرکت ها بر روی افراد شکل می گیرد اما این زمینه باعث بمباران تبلیغاتی افراد و به اصطلاح دلزدگی افراد می شود که همین امر نیز باعث توجه کمتر  به ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی مختلف داشته باشد.

اما با وجود تمام این مشکلات آیا می توان گفت که ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی بی تاثیر است و به نوعی دور ریختن هزینه و زمان است؟ به یقین این حرف اشتباه است و ساخت یک آگهی تبلیغات تلویزیونی با کیفیت می تواند درصد بالایی از مخاطبین را جذب کند. در این مطلب و مطلب بعد به ۱۰ نکته طلایی در ساخت آگهی نبلیغاتی تلویزیونی موثر و مفید خواهیم پرداخت:

۱_ ایده، مهم ترین اصل ساخت آگهی تبلیغاتی موثر:

برای ارائه یک ایده عالی نیازی نیست شما یک طراح خارق العاده باشید و یا یک متخصص در بخش تبلیغات و ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی. فقط کافی ست متفائت باشید، متفاوت بیندیشید و چیزی را به نمایش بگذارید که دیگران آن را تا به حال نمایش نداده اند. کاری که شرکت Dollar Shave Club، تولید کننده تیغ ریش تراشی انجام داد و توانست با استقبال ۲۲ میلیونی مخاطبین تیزر خود رو به رو شود.

جهت مطالعه قسمت دوم مطلب ۱۰ نکته طلایی ساخت آگهی تبلیغاتی تلویزیونی موثر بر روی لینک مقابل کلیک کنید: قسمت دوم ساخت آگهی تلویزیونی

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *