برخی از مشتریان ما

آژانس تبلیغاتی و خلاقیت ایده پرداز با نام تجاری چیلیپ با مدیریت جناب آقای حسین اصفهانیان در سال ۱۳۷۵ در حوزه طراحی و چاپ شروع به فعالیت نمود. رسالت آژانس تبلیغاتی ایده پرداز از همان ابتدا، کیفیت بالای خدمات در کوتاهترین زمان و در نهایت کسب رضایت مشتری بوده است. آژانس تبلیغاتی ایده پرداز اکنون به یاری متخصصین مجرب و دارا بودن واحد های مختلف طراحی، تولید و چاپ با مجهزترین دستگاه‌ها، بیش از ۲۲ سال تجربه موفق و همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی همچون بانک صادرات ایران، بانک شهر، هواپیمایی ایران ایر، شرکت نفت ایرانول، کاچیران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی،  بلور و شیشه کاوه، شرکت بیمه البرز، شرکت فولاد پایا و … را در کارنامه خود داراست.

خدمات آژانس تبلیغاتی چیلیپ

طراحی گرافیک

واحد طراحی گرافیک آژانس تبلیغاتی چیلیپ انواع خدمات طراحی مانند طراحی بسته بندی، لوگو، بیلبورد، ست اداری، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و … را بر عهده دارد.

آژانس خلاقیت و طراحی گرافیک

عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی

واحد عکاسی و فیلمبرداری تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی چیلیپ با داشتن متخصصین و دوربین‌های عکاسی، فیلمبرداری و هلی شات با کیفیت کلیه خدمات عکاسی و فیلمبرداری صنعتی را بر عهده دارد.

عکاسی صنعتی چیلیپ

واحد چاپ

چاپخانه آژانس تبلیغاتی چیلیپ با دارا بودن دستگاه‌های پیشرفته انواع خدمات چاپ افست، دیجیتال، متالایز، طلاکوب و… را بر عهده دارد.

چاپ

خدمات لیزری

کارگاه لیزر آژانس تبلیغاتی چیلیپ با دستگاه‌های مدرن و پرسنل متخصص انواع خدمات حکاکی و برش لیزری چوب، پلکسی، چرم، کاغذ و متریال غیر فلز را بر عهده دارد.

خدمات لیزری چیلیپ

هدایای تبلیغاتی

واحد هدایای تبلیغاتی آژانس تبلیغاتی چیلیپ خدماتی از قبیل فروش انواع هدایای تبلیغاتی مانند ساعت دیواری تبلیغاتی و اقلام دیگر را بر عهده دارد.

هدایای تبلیغاتی چیلیپ

فایل لایه باز

واحد فایل لایه باز آژانس تبلیغاتی چیلیپ خدمات تولید انواع فایل‌های با کیفیت بالا جهت خریداری و دانلود کاربران بر عهده دارد.

فایل لایه باز چیلیپ

تیم چیلیپ

هادی اصفهانیان
هادی اصفهانیان
مدیر تولید
حامد اصفهانیان
حامد اصفهانیان
مدیر پروژه های IT
حسن اصفهانیان
حسن اصفهانیان
مدیر اجرایی
حسین اصفهانیان
حسین اصفهانیان
مدیر مسئول و مدیر هنری
سید حسن چاوشی
حسن چاوشی
گرافیست
محمد هاشمی
محمد هاشمی
گرافیست
جواد محمدی
جواد محمدی
گرافیست
آتوسا منصوری
آتوسا منصوری
گرافیست
هادی نشوادیان
هادی نشوادیان
گرافیست
سمیه بالی
سمیه بالی
روابط عمومی
حامد قربانی
حامد قربانی
کارشناس پشتیبانی سایت و سئو

مجوزها

test