IMG_3609-cover-600

هدایای تبلیغاتی

انجمن بین‌المللی محصولات تبلیغاتی، پژوهش‌های مستمری را در زمینه روابط هدیه‌دهندگان و هدیه‌گیرندگان انجام می‌‌دهد كه یافته‌های آنها حاكی از این است كه شرکت هایی كه هدیه می‌‌دهند در مقایسه با شركت‌هایی كه هدیه نمی‌‌دهند دو برابر شانس تماس گرفتن از طرف هدیه‌گیرندگان را دارند. شما با استفاده از هدایای تبلیغاتی می توانید به مشتریان بالقوه‌ی خود هدیه های کاربردی را بدهید که می‌توانند با حفظ، نگهداری و استفاده‌ی مستمر از آن‌ کالا و خدمات ، نام و نشان تجاری شما را به یاد آورند. هدایای تبلیغاتی خاص به مخاطبان و مشتریان خاص در جهت احترام و یادآوری حضور در ذهن مخاطب هدیه کنید. این هدایای تبلیغاتی می توانند تزئینی ، مصرفی، کاربردی و … باشند مانند سررسید اختصاصی ، خودکار، خودنویس، جاکلیدی، انواع قاب،کیف و کلاسور، تی شرت تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی، جعبه ابزار و …

اگر نام و لوگوی شركت بر روی هدیه باشد، حتماً در یادها می‌‌ماند و به‌خصوص اگر هدیه ما كاربردی بوده و در طول روز هم مورد استفاده قرار گیرد، طبعاً از نظر در ذهن ماندن، مؤثر‌تر هم خواهد بود. اما یادتان باشد كه در این نوع هدیه دادن باید مراقب تبلیغ آشكار هم بود. پس باید كوشید موضوع را كاملاً شخصی كرده و هدیه را به نوعی‌ طراحی كرد كه انگار مخصوص هدیه‌گیرنده طراحی شده است.

کلیدی ترین ارزش هدایای تبلیغاتی، در قابلیت های منحصر به فرد آن ها در جهت انتقال یک پیام شرکت به مخاطبان هدف است. از آن جا که این کالا ها اغلب به صورتی طراحی می شوند که مورد استفاده و علاقه دریافت کنندگان باشد، مشتریان آن را استفاده می کنند، و جلوی چشم قرار می دهند. به این ترتیب، پیام و نام و نشان تجاری شرکت را مکرراً، بدون صرف هزینه های اضافی به آن ها منتقل می سازند و به نوعی یکی از ابزارهای تبلیغاتی خاموش محسوب می شوند.

از فروشگاه های چیلیپ دیدن فرمایید : سررسید ۱۳۹۷ تبلیغاتی  | فایل لایه باز تقویم ۱۳۹۷