طراحی سربرگ شرکت و سربرگ اداری به صورت حرفه ای | چیلیپ
طراحی سربرگ شرکت | طراحی سربرگ اداری

طراحی سربرگ شرکت و سربرگ اداری به صورت حرفه ای

بخش طراحی سربرگ شرکت در واحد طراحی گرافیک چیلیپ با دارا بودن کادر تخصصی طراحی و تجربه چندین سال همکاری با شرکت های بزرگ جهت طراحی سربرگ شرکت و سربرگ اداری آنها مفتخر است مشتریان گرانقدر خود را در راستای برندسازی و هویت سازمانی یاری کند. سربرگ نیز همانند سایر عناصر داخل سازمانی شبیه پاکت نامه ، کارت ویزیت و … از عناصر اصلی هویت بصری و برندسازی به شمار می آید.

در نگاه اول سربرگ اداری شما برگه ای ست صرفا جهت انجام مکاتبات رسمی بین شرکت شما و شرکت ها و سازمان های دیگر. اما در حقیقت سربرگ شرکت و سربرگ اداری شما به عنوان معرف انسجام سازمانی و هویت شما به حساب می آید که می تواند در مشتریان و مخاطبان شما ایجاد یک حس اعتماد را در مکاتبات ایجاد کند. همچنین سربرگ شما در کنار یک پاکت نامه حرفه ای می تواند یک ابزار تبلیغاتی بسیار موثر جهت بازاریابی غیر مستقیم در بین مشتریان شما به شمار بیاید.

طراحی سربرگ شرکت و سربرگ اداری معمولا در سایز های A4 و A5 انجام می گیرد که عناصری مانند لوگو ، شماره ، تاریخ ، شماره تماس و … در آن درج می گردد. معمولا برای چاپ سربرگ اداری از کاغذهای تحریر ۷۰ یا ۸۰ گرم استفاده می شود. نکته قابل توجهی که باید در طراحی یک سربرگ حرفه ای رعایت شود، جذابیت بصری بالاست اما فراموش نشود که سربرگ ها یک اثر هنری و یا صرفا برگه تبلیغاتی نیستند پس وجود سادگی در کنار جذابیت حرف اول را می زند که تیم طراحی حرفه ای چیلیپ با خلاقیت خود و رعایت تمام اصول فنی طراحی حرفه ای شما را بر عهده خواهد گرفت. خدمات بخش طراحی سربرگ شرکت در چیلیپ:

  • طراحی سربرگ شرکت و کارخانجات
  • طراحی سربرگ اداری و سازمان ها

از فروشگاه های چیلیپ دیدن فرمایید : طراحی ست اوراق اداری | طراحی هویت بصری